W piątek 12 listopada odbył się w Legnickim Polu turniej strefowy mający na celu wyłonienie najlepszej drużyny reprezentującej Powiat Legnicki w rywalizacji drużyn z terenu Województwa Dolnośląskiego chłopców do lat 15. W turnieju uczestniczyli także zawodnicy z Legnickiego Pola. Organizatorami turnieju byli: Powiat Legnicki, Gmina Legnickie Pole, Powiatowe Zrzeszenie „LZS” oraz Zespół Szkół w Legnickim Polu.