W niedzielę 11 marca 2012 roku rozpoczęła się runda wiosenna dla klubów A klasy. Swój pierwszy mecz na wyjeździe rozegrała drużyna Orzeł Mikołajowice. Niestety piłkarze z Mikołajowic wrócili bez punktów przegrywając z Kwiatkowicami 1:0. W najbliższą niedzielę (18 marca 2012 roku) zapraszamy na mecz Klubu Sportowego Legnickie Pole, który podejmować będzie na własnym boisku "Czarnych" Miłkowice. Początek spotkania o godz. 15:00. W tym samym czasie na boisku w Mikołajowicach "Orzeł" podejmować będzie drużynę "Kaczawa" Bieniowice. Zapowiada się wiele sportowych emocji podczas najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy na mecze wszystkich kibiców gminnych drużyn.
https://archiwum.legnickiepole.pl/39-sport/ks-legnickie-pole/792-rozpocze-rundy-wiosennej.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId7136d52b8c