Mecz z "Koroną" Kawice, choć wysoko wygrany, nie odbył sie bez problemów. Najśmieszniejsze jest w tym to, iż jedynym problemem była organizacja tego spotkania. O godzinie 11:45 zawodnicy KS Legnickie Pole wyjeżdżają na mecz do Kawic, który odbyć się miał o godz. 13:00. I tutaj zaczynają się pierwsze problemy. Kibice jak i zawodnicy gotowi byli rozegrać zawody punktualnie o 13...gotowi byli wszyscy,tylko nie sędziowie. Ci na boisku pojawili się dopiero 5 minut przed 14:00. Arbitrzy tłumaczyli się, iż poinformowani byli, ze mecz jest o godzinie 14:30 dlatego więc przyjechali tak późno. Mecz rozpoczął się zatem o godzinie 14:00.