Miesiące letnie to często czas urlopów i wypoczynku. Tymczasem w Urzędzie Gminy trwają ostatnie uzgodnienia związane z realizacją nowego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Wzrost efektywności energetycznej w obiektach użyteczności publicznej w gminie Legnickie Pole”. Program obejmuje remont piętnastu obiektów użyteczności publicznej na terenie naszej gminy - stwierdza Wójt Gminy Aleksander Kostuń. Termomodernizacja obejmować będzie m.in. ocieplenia ścian i stropodachów, naprawę elewacji budynków, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, oraz gruntowną modernizację instalacji centralnego ogrzewania - wylicza wójt gminy. 