Dnia 6 grudnia 2010 r. o godzinie 1730 na sali GOKiS-u, przy ul. Benedyktynów 7 odbędzie się zabawa mikołajkowa oraz wręczanie paczek dzieciom przez Świętego Mikołaja. Rodziców, którzy są zainteresowani udziałem swoich pociech w imprezie, prosimy o dostarczenie podpisanych paczek na salę dnia 6 grudnia od godziny 1400 do 1720.