Pierwszy mecz o Puchar Polski, rozegrany w Legnickim Polu w środę 25 sierpnia 2010 roku, zakończył się zwycięstwem Klubu Sportowego Legnickie Pole. Gospodarze podejmowali na własnym boisku zespół Unii Rosochata. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Pucharze Polski.