7:0 dla Legnickiego Pola !

ImageMecz piątej kolejki w „B” klasie zakończył się wygraną Klubu Sportowego Legnickie Pole. KS Legnickie Pole podejmowało na swoim boisku drużynę POLGEO Lusina. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszego klubu 2:0. Prawdziwe sportowe emocje zaczęły się z początkiem drugiej połowy meczu.
Mecz zakończył się zwycięstwem Klubu Sportowego Legnickie Pole 7:0. Zdobywcami bramek byli: Rafał Sejud, Dawid Wasilewski, Piotr Kaufman i Roman Fesz. Piłkarzom, trenerowi i działaczom Klubu Sportowego Legnickie Pole serdecznie gratulujemy. Kibicom dziękujemy za wspaniały, sportowy doping. Zapraszamy na kolejne znakomite widowisko już w środę 30 września. W tym dniu rozegrane zostanie spotkanie w ramach Pucharu Polski. KS Legnickie Pole podejmuje u siebie IV ligowy zespół KONFEKS Legnica. Zapraszamy na boisko w Legnickim Polu o godz. 1600