Kolejne punkty dla Legnickiego Pola

ImageW drugiej kolejce rundy rewanżowej w rozgrywkach „B” klasy Klub Sportowy Legnickie Pole zwyciężył z vice-liderem rozgrywek. Nasi zawodnicy nie byli dziś gościnni dla przyjezdnych strzelając im aż trzy gole i nie tracąc przy tym ani jednego. Piłkarze z Legnickiego Pola na początku pierwszej połowy byli zespołem wyraźnie lepszym i swą przewagę udokumentowali golem Mateusz Alwina, który celnym strzałem z za pola karnego umieścił piłkę tuż przy dalszym słupku bramki gości.

Pod koniec pierwszej połowy gra się wyrównała ale do szatni w lepszych humorach schodzili zawodnicy naszej Gminy. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości, jednak po znakomitym strzale drugą bramkę zdobył Mateusz Alwin z Legnickiego Pola. Zwycięstwo gospodarzy było już właściwie pewne. Po zdobyciu drugiej bramki nastąpiły zmiany w KS Legnickie Pole. Na miejsce Przemka Czarnoty wszedł Maciej Paszkowski i już w pierwszej akcji po jego strzale piłka wylądowała na słupku. Kiedy goście próbowali odwrócić losy meczu, kropkę nad „i” postawił Roman Fesz, który podwyższył wynik do 3-0. Kilkanaście minut przed końcem meczu nastąpiła kolejna zmiana. W miejsce Mateusz Alwina wszedł Łukasz Andruchów. Na 11 minut przed końcem meczu nastąpiła ostatnia zmiana. Dawid Wasilewski zastąpił kapitana drużyny Wojciecha Sochackiego. Do końca meczu zdecydowanie lepszą drużyną był Klub Sportowy Legnickie Pole.