Derby rozegrane

ImageZwycięstwem zakończył się pierwszy mecz rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich, w których uczestniczą drużyny z terenu naszej Gminy. Pierwszy mecz, pomiędzy KS Legnickie Pole a Zryw Kłębanowice zakończył się zwycięstwem Klubu z Legnickiego Pola.
Gospodarze zdobyli dwie bramki oraz trzy punkty. Pierwszego gola w 67 min. strzelił Mateusz Alwin, a następnie w 78 min. Maciej Paszkowski. Tradycyjnie na mecz przyszło wielu kibiców, którym dziękujemy za wierny doping.

Klub Sportowy Legnickie Pole rozgrywa swoje mecze w „B” klasie. Od jesieni zawodnicy trenują pod okiem nowego trenera. Rozpoczęła się zatem walka o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
 
Pozostałe mecze naszych gminnych drużyn:

Błękitni Koskowie – Krakus Kwiatkowice 5 – 1
Orzeł Mikołajowice – Victoria Rzeszotary 3 – 3

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu