Informator


Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej

DSCF1718Pani Krystyna Koruch, główny specjalista do spraw obywatelskich, obchodzi dziś jubileusz 40-lecia pracy zawodowej. Z okazji jubileuszu podziękowania za zaangażowanie, sumienność i rzetelność w codziennej pracy oraz najlepsze życzenia złożyli Wójt Rafał Plezia wraz z wszystkimi pracownikami urzędu. Pani Krystyna od równo 40 lat pracuje w Urzędzie Gminy w Legnickim Polu, jest to jej pierwsza praca, do której zawsze przykłada się sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem. Przy jej biurku wisi notatka "Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" - z tak rzetelnym podejściem codziennie wykonuje swoje obowiązki. Jubilatce serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów, pomyślności i nadal niegasnącej pogody ducha!

Czytaj więcej: Jubileusz 40-lecia pracy zawodowej

Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej

81. rocznica

Komunikat

KOMUNIKATInformujemy, że w dniu 02.09.2020 (środa) w godzinach od 8:00 - 16:00 nastąpi brak dostawy wody w miejscowościach Koskowice oraz Kłębanowice. Brak wody będzie następstwem usuwania awarii zasuwy wodociągowej w miejscowości Koskowice.

Nowy rozkład jazdy

Informujemy, że od dnia 01.09.2020 roku wznowiony zostanie kurs do miejscowości Ogonowice, Lubień, Czarnków, Raczkowa i Biskupice w kierunku Legnickiego Pola i Legnicy. 
Bilety miesięczne można już kupować u kierowcy autobusu w cenie 99 zł.
Zapytania w sprawie zakupu biletów można również kierować na nr telefonu linii Batory 691 955 660.
Rozkład jazdy znajduje się w załączonym pliku: K O M U N I K A T

Sesja Rady Gminy

KOMUNIKATSzanowni Państwo, informujemy, że ze względu na problemy techniczne transmisja na żywo Sesji Rady Gminy Legnickie Pole została przerwana. Sesja jest nagrywana i zostanie opublikowana natychmiast po jej zakończeniu.

Spotkanie z noworodkami

DSCF0695Dzisiaj odbyło się kolejne już spotkanie Wójta Gminy Legnickie Pole z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Nowa tradycja, jaką stały się spotkania z noworodkami, cieszy się coraz większym zainteresowaniem rodziców, którzy z chęcią korzystają z naszych zaproszeń. Takie spotkania to wspaniała okazja do rozmów, wymiany doświadczeń między mamami, a przede wszystkim poznania się. Nie obyło się bez pytań o powstający żłobek - na ten moment wszystkie prace idą zgodnie z planem- a to oznacza, że już w pierwszym kwartale przyszłego roku rodzice będą mogli oddać swoje pociechy pod opiekę wykwalifikowanej kadry w nowoczesnym, przystosowanym specjalnie na ten cel budynku.

Sesja Rady Gminy Legnickie Pole

SESJA RADY GMINYUprzejmie informujemy, że 27 sierpnia 2020 r. (czwartek) o godzinie 09.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu przy ulicy Benedyktynów nr 7 odbędzie się XVIII Sesja Rady Gminy Legnickie Pole.
Zawiadomienie o Sesji Rady Gminy Legnickie Pole
Porządek obrad oraz projekty uchwał XVIII Sesji Rady Gminy Legnickie Pole

Informacja

KOMUNIKAT.pngInformujemy, że od 14 sierpnia 2020 r. (piątek) firma COM-D rozpocznie odbieranie swoich pojemników na odpady z następujących miejscowości: Bartoszów, Koiszków, Koskowice, Kłębanowice, Ogonowice, Biskupice, Czarnków, Księginice, Lubień, Strachowice, Mąkolice.
Bardzo prosimy o wystawienie pojemników przed swoje posesje.

Podkategorie

Aktualne informacje na temat jakości powietrza w Legnickim Polu