Gospodarstwa opiekuńcze – nowe wyzwanie dla obszarów wiejskich

szkolenieCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Gospodarstwa opiekuńcze – nowe wyzwanie dla obszarów wiejskich” w terminie od 15.02.2018 r. do 15.03.2018 r. w oparciu o platformę e – learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie. Szkolenie skierowane jest do rolników, LGD, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich oraz samorządów.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z innowacyjną formą działalności jaką może stać się gospodarstwo opiekuńcze. Z jednej strony model gospodarstwa opiekuńczego wpisuje się w proces deinstytucjonalizacji pomocy społecznej w Polsce, a z drugiej stanowi sposób zagospodarowania niewykorzystanych zasobów gospodarstw rolnych/wiejskich. Rekrutacja na szkolenia będzie prowadzona w sposób ciągły od 15.01.2018 r. do 28.02.2018 r.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 30 zł. Informacji merytorycznych udziela Józefina Król z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424 05 09, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast w sprawach rekrutacji Teresa Sędzik z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: (12) 424 05 54, e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..